Apie mus

Tautvilas Esu Tautvilas Laureckis, gyvenu Kuršėnuose, Šiaulių r. Vos keli šimtai metrai nuo namų vinguriuoja upė Venta. Deja ji ties Kuršėnais pakoreguota vaga, nuolat veikiama žmogaus, bet ir čia žuvys gyvena. Yra kur meškerę užmesti.. Žvejyba užsiimu nuo vaikystės, su tėčiu dviračiais važiuodavom ešerių, karosų, lynų. Vėliau, augant rankose atsidūrė spiningėlis, dugninės, plūdinės. Išvykus studijuoti šis pomėgis buvo ilgam primirštas ir maždaug po 10 metų pertraukos jis netikėtai vėl grįžo į mano gyvenimą ir dabar, absoliučiai daugiausia žvejybos laiko skiriu žvejybai museline meškere. Atgaiva sielai! Taigi greitai įsisuko ir šio blogo idėja.
Nuo mažumės esu gamtos mylėtojas, todėl gamtos tausojimo idėjos man yra labai priimtinos ir teisingos. Propaguoju pagavai-paleisk. Tausojanti žvejyba turėtų vis labiau populiarėti, nes mūsų upėse yra daug gražių ir nuostabių vietų, kuriose žuvies jau nėra ir dėl to kaltas besaikis alkis ar tiesiog kultūriškai paveldimas sugautos žuvies valgymo paprotys, siaura alkanų žvejų ir brakonierių, aplinkos teršėjų pasaulėžiūra. Todėl akcentuoti tausojančią žvejybą, teisingus užkibusios žuvies paleidimo būdus man atrodo svarbu.Esu atviras. Jei turite pasiūlymų pažvejoti, prisidėti prie aplinkosaugos projektų, idėjų, minčių, rašykite man email: tautvilas.laureckis@gmail.com arba mūsų facebook’e.


Anupras
Sveiki. Mano vardas Anupras. Esu archeologijos studentas, gyvenu Vilniuje, bet vos pasitaiko proga – grįžtu į Kuršėnus aplankyti šeimą bei pažvejoti. Apie muselinę žvejybą išgirdau dar vaikystėje, o pamatyti iš arti ir pagauti pirmas žuvis pavyko dar tik 2017 metų vasarą, kai brolis Tautvilas mane užkrėtė šiuo žūklės būdu.
Man viskas nauja, bet stengiuosi išmokti „skaityti” upę, tobulinti muselės padavimo technikas ir, jeigu nusišypso sėkmė, pagauti žuvį, esu pasiruošęs gilintis į žūklės subtilybes kartu su broliu ir atskirai! 😀